picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

Jaką firmę możecie polecić jeśli chodzi o świętokrzyskie i wykonanie powłoki ceramicznej na samochodzie? Chciałbym zabezpieczyć lakier zanim ulegnie zniszczeniu, na tą chwilę wydaje mi się, że polerowanie nie będzie konieczne tylko właśnie wystarczy nałożyć powłokę i w taki sposób je ewentualnie zabezpieczyć. Jak ktoś z Was zna temat i może cos pod tym kątem poradzić to dawajcie znać.

Black_Riot

Posty: 1

 
Z mojej strony polecałbym jednak szukanie kogoś kto ma doświadczenie w robieniu takich prac jak polerowanie lakieru, bo źle wykonana usługa to też ryzyko zniszczenia zamiast uzyskania doskonałych efektów. Więc jeśli chodzi o detaling to zdecydowanie na tak pod warunkiem, że masz kogoś kto będzie w stanie to zrobić na wysokim poziomie.

Julian

Posty: 8

 
Wydawało mi się, że moje auto już pozostanie na ulicach jednym z wielu, ale kolega mnie w końcu namówił na to, żeby je oddać na korektę lakieru i powiem szczerze, że to co firma Souczek (https://souczek-detailing.com/) zrobiła z moim autem mnie tak zaskoczyło, że to był szok. Auto wygląda jak z salonu. Lakier idealny, nawet nie liczyłem na to, że jeszcze będzie można do takiego stanu go doprowadzić. A do tego nie kosztowało to majątku.

Elegancja23

Posty: 4

 
Firma Souczek niedaleko lotniska w Kielcach w Masłowie (https://souczek-detailing.com/) zajmuje się detalingiem. Warto się z nimi skontaktować, jak powiesz im o co dokładnie chodzi z autem to będą w stanie podpowiedzieć jakie opcje dla danego auta zastosować, by ostatecznie wygląda był jak najlepszy, by auto się dobrze prezentowało i było zabezpieczone.

dubuś_90

Posty: 11

 
Poszukaj jakieś firmy w swojej okolicy, która będzie w stanie wykonać taką usługę na wysokim poziomie, a jednocześnie będzie miała do dyspozycji dobrej jakości materiały czy to powłoki, którymi lakier będzie pokrywany czy odpowiednio wykonane pady do polerowania, dzięki którym faktycznie uda się wypracować świetną estetykę jeśli chodzi o lakier i jego prezentację.

opiter78

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że warto będzie mieć kogoś kto faktycznie na tyle zna temat detailingu, że będzie takie usługi wykonywał, ale też swoim doświadczeniem będzie mógł podpowiedzieć jakie rozwiązania zastosować, jak uzyskać takie efekty, które będą zadowalające. To jednak bardzo precyzyjne wykonywanie pewnych prac więc tutaj jednak konieczne będzie szukanie kogoś kto będzie w stanie się tym w odpowiedni sposób zająć i zrobi to na wysokim poziomie.

kluberst

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture