picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Odzież XXL Warszawa

Odzież XXL Warszawa

Gdzie się ubieracie, jeżeli chodzi o modę plus size? Bardzo mi zależy na normalnym cenniku, bo ostatnio nie mam z tym szczęścia. Zależy mi przede wszystkim na żakietach, bardziej eleganckich strojach.

Annnna1

Posty: 1

 
Zadbasz o siebie, poczujesz się modnie to wróci energia to walki o sylwetkę, o siebie. Przerabiałam to, dlatego polecam właśnie podobne podejście.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Oczywiście, że trzeba uważać na skład, tylko bawełna i możliwie najlepsze dopasowanie do ciała. Im bardziej dopasowane ubranie, tym szczuplejsza wizualnie sylwetka.

matus2609

Posty: 6

 
Pytanie tylko, czy dokładnie podają rozmiarówkę, bo nie chcę też robić przypadkowych zakupów, ale widzę, że dziewczyny dobrze tutaj komentują :)

Gosienka54

Posty: 17

 
Zawsze możesz coś kupić, nawet z niestandardowym rozmiarem, jak ładne, a później u dobrej krawcowej sobie zoptymalizować do sylwetki. Modę plus size w takim wydaniu, jak tutaj widziałam to poleciłabym właściwie każdej kobiecie.

Wojciech24

Posty: 18

 
Klasa ciuchy, nawet nie miałam pojęcia, że tak dobrze szyją. Wydaje mi się, że nawet lepsze niektóre od zwykłych kolekcji w standardowych sklepach odzieżowych. Może przeróbka, hmm? :)

Buła

Posty: 2

 
Moim zdaniem tak powinny się ubierać kobiety puszyste https://ewex24.pl/kategoria/67/eleganckie, kolorowo, z lekkim dystansem, z fajnymi dodatkami. Akurat w takiej sukience masz wrażenie, jakby to była naprawdę szczupła, normalnie zbudowana osoba. To jest to właśnie i samodzielnie oceń projekt. Kolorowo, z klasą, pas rozdzielający sylwetkę, lepiej optymalizujący wzrost. Super sprawa i niedrogo wychodzi, bo 135 złotych.

jommen

Posty: 3

 
Od sieciówek odchodzę na rzecz właśnie takich mniejszych sklepów ze względu na wartościowy skład, polską produkcję. W sieciówkach oszukują na składzie ubrań, już się wiele razy przekonałam.

Klarka45

Posty: 2

 
Zdrowa kobieta to dobrze ubrana kobieta i takiego jestem zdania od zawsze :) Postaraj się również o fajne, wyróżniające dodatki. Widziałam wiele puszystych kobiet, które znacznie lepiej się prezentowały, bo po prostu zaczęły dbać o wizerunek.

verosss

Posty: 8

 
Jak coś nie będzie pasowało to możesz zawsze u krawcowej coś pokombinować, lepiej dopasować. Jak mi się coś podoba to zawsze biorę z takim zamiarem właśnie

amazonn6

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture