picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

hydraulik niepołomice, która firma ?

hydraulik niepołomice, która firma ?

Poszukuje firmy, która zajmuje się ogrzewalniami podłogowymi w Nowym Brzesku i chętnie przyjedzie żeby mi pomóc? Macie jakąś firmę, która się na tym bardzo dobrze zna?

dublerek56

Posty: 1

 
Mnie ogrzewanie podłogowe bardzo odpowiada, ale trzeba zlecić jego położenie komuś, kto ma naprawdę bardzo duże doświadczenie. Inaczej można mieć poważne problemy. Tym bardziej, jeśli położymy na wierzch płytki.

Krzyś3232

Posty: 4

 
Dla osób, jakie szukają specjalistów od ogrzewania podłogowego w Wieliczce polecam firmę http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html, która bardzo dobrze się na wszystkim zna i chętnie pomoże.

Lopez58

Posty: 3

 
Mnie ogrzewanie podłogowe niezmiernie odpowiada, niemniej jednak trzeba zlecić jego położenie komuś, kto ma faktycznie niezmiernie wielkie doświadczenie. Inaczej można mieć poważne kłopoty. Tym niezwyklej, jeśli położymy na wierzch płytki.

namok

Posty: 10

 
Warto sobie porównać koszty związane z tradycyjnym ogrzewaniem na grzejniki, a z tym podłogowych. Piec, który jest niezbędny do ogrzewania podłogowego może mieć 45 stopni temperatury, a jak chcemy mieć grzejniki to trzeba jeszcze te dwadzieścia stopni Celsjusza dołożyć. Widać, co się niezwyklej opłaca?

Różyczka

Posty: 8

 
Mam nowoczesny dom i właśnie takie ogrzewanie. Mnie się podoba to, iż po pierwszej w domu jest niesłychanie ciepło, a po drugie nie ma grzejników. Nawet te super designerskie grzejniki to jednak nadal grzejniki i potrafią zepsuć wygląd całego domu, a na to nie mogę sobie pozwolić.

Adi666

Posty: 12

 
Miałem ogrzewanie na grzejnikach i miałem takie podłogowe. Każde ma swoje wady i zalety. Najlepiej na sobie to przetestować i wyrobić sobie własne zdanie.

Lalka

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture