picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Peptydy

Peptydy

Gdzie mógłbym zdobyć praktyczną wiedzę o zastosowaniu peptydów w celu rozbudowania sylwetki, ale w taki sposób, żeby ograniczyć skutki uboczne?

Posty: 2

 
No właśnie niektórymi peptydami możesz zablokować mechanizmy ograniczające wzrost mięśni https://peptydy.net.pl/acvr2b-ace-031-. A wystarczy blokada nawet na chwilę, żeby odczuć znaczne wzrosty sylwetki, o czym przekonują się przecież praktycznie wszyscy poważniejsi zawodnicy. I nie wierz w to, że można ogromną sylwetkę zdobyć bez wspomagania farmaceutycznego, bo to nierealne, krótko mówiąc.

89ostry89

Posty: 6

 
Też zrezygnowałem z suplementacji na rzecz peptydów i jestem bardzo zadowolony z takiej decyzji. Sylwetka mi podziękowała :)

daron64

Posty: 6

 
Jestem zwolennikiem stosowania peptydów, bo wyprowadzają przecież niektórych pacjentów ze skrajnego niedożywienia. Ludzie wiedzą, co działa w krytycznym stanie, dlatego sięgają. Jeżeli jesteś zdrowy to nic Ci na pewno nie zaszkodzi.

danka33

Posty: 12

 
Organizm z czasem już tak dużo hormonu wzrostu nie wydziela, więc naturalnie, że trzeba się wspomagać.

numiś45

Posty: 2

 
Na początku trzeba powoli zwiększać wydzielanie hormonu wzrostu, niezauważalnie dla organizmu, żeby nie wywołać efektu habituacji.

Motospec

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture