picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

przewozy pasażerskie do Niemiec, znacie firme ?

przewozy pasażerskie do Niemiec, znacie firme ?

Jeździcie busami do Niemiec z Polski? Można bezpiecznie i szybko dotrzeć do celu? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym związane to dajcie mi znać, bo nigdy busem nie jechałem.

ilor45

Posty: 1

 
Szukając firmy, która zajmuje się przewozami pasażerskimi do Niemiec trzeba zwracać uwagę na to, jakimi samochodami się poruszają. Ich stan techniczny jest bardzo ważny, bo gwarantuje nam dotarcie na miejsce o czasie.

namok

Posty: 10

 
Korzystałem z oferty firmy, która organizuje wyjazdy do Niemiec. Mają busy niezmiernie komfortowe i nowe, dlatego nawet te dłuższe trasy to nie był jakiś większy problem. Należałoby z taką firmą współpracować, bo poza ceną właśnie bezpieczeństwo jest niezmiernie istotne, a tutaj mieliśmy je gwarantowane na wysokim poziomie.

Black_Riot

Posty: 15

 
Mnie zawsze interesuje bezpieczeństwo i na to zwracam uwagę. Cena? Oczywiście byłoby dobrze gdyby była niska, ale nie przesadzajmy, że cena jest ważniejsza niż dotarcie do celu w jednym kawałku. Warto sprawdzać, kto ma kierować samochodem i jakie to są samochody.

alus

Posty: 8

 
Firmę od przewozów do Niemiec odszukacie na https://www.beatabus.pl. Sam korzystam z ich usług jak jadę do pracy i zawsze jestem bardzo usatysfakcjonowany.

labuh

Posty: 4

 
Oferty zawsze porównuje i dopiero wtedy dzwonię do jednej z firm. Dość w wielu przypadkach jeżdżę do Niemiec, wobec tego cena ma dla mnie znaczenie. Oczywiście komfort też, wobec tego trzeba odszukać złoty środek i wtedy będzie dobrze.

21gregorek

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture