picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

Chciałem zacząć stosować jakieś produkty konopne, ale tak nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i ewentualnie może podpowiedzieć jak się za to zabrać, co ewentualnie wybierać. Ewentualnie może kogoś polecicie, kto się tym zajmuje i będzie mógł pomóc w ułożeniu terapii z produktami konopnymi.

mirekp2005

Posty: 2

 
Z mojej strony polecałbym jednak szukanie jakieś pomocy jeśli chodzi o układanie terapii konopnych. Jeśli ktoś tą tematykę dobrze zna to można liczyć na to, że taka terapia będzie ułożona w odpowiedni sposób i jej stosowanie także może się okazać dzięki temu łatwiejsze i więcej pozytywnych efektów będzie można uzyskać. Więc jak możesz z jakieś pomocy skorzystać to warto.

TomekK

Posty: 2

 
Oferta jaką ewentualnie proponuje Pan Andrzej Andrew - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 na FB to może być dobra opcja, dzięki której będziesz miał konkretnie ułożoną terapię konopną pod siebie. Duża wygoda, bo jednocześnie nie trzeba się samodzielnie zastanawiać nad tym jakie stosować konkretnie terapie, jakie produkty wybierać. To jednak taka kwestia, która będzie miała spore znaczenie, a jak człowiek się na tym nie zna to samemu trudno coś wybrać.

TomekK 

Posty: 4

 
Powoli ten rynek produktów konopnych faktycznie w Polsce idzie do przodu, ale jednocześnie cały czas też trzeba być na bieżąco z tym jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o stosowanie dawek konopi. Jakie konkretnie wybierać preparaty i w jakiej formie, bo to też jest zróżnicowane jeśli chodzi o to w jakiej formie konopie są sprzedawane.

jarcio00

Posty: 6

 
Przy wyborze właściwej terapii tak naprawdę kluczowe będzie to jakie masz dolegliwości i wtedy będzie można pod tym kątem dobierać odpowiednie produkty, które będzie sie stosowało. W dłuższej perspektywie to też będzie miało znaczenie jeśli chodzi o to jakie konkretnie będzie się wybierało dawki, kiedy się przyjmuje, w jakiej formie. Warto mieć kogoś kto tym wszystkim będzie w stanie pokierować.

bydlus

Posty: 12

 
Tak naprawdę w zakresie stosowania konopi warto moim zdaniem szukać kogoś kto będzie w stanie coś podpowiedzieć odnośnie wykorzystywanych metod. Na pewno trzeba brać pod uwagę różne dostępne propozycje, a jednocześnie uwzględniać również to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o terapie, które będą wykorzystywane, jakie mają być ich efekty, na jakie schorzenia mają również działać.

rolniki

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture