picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

krem

krem

Czy srebro koloidalne sprawdza się lepiej od standardowych środków do dezynfekcji, a słyszałam również, że niektórym ludziom pomaga w boreliozie. Prawda, czy nie i jak możecie się odnieść do problemu stosowania srebra koloidalnego na co dzień?

TomekK

Posty: 2

 
Jak walczysz z bliznami to też podpowiem, że srebro koloidalne się sprawdza, bo mocno łagodzi, usuwa drobnoustroje, przeciwzapalne działanie właściwie potwierdzone naukowo. Trudno się pomylić przy takim zakupie szczerze mówiąc.

Mariusz

Posty: 9

 
Można zaufać, pod regenerację skóry, cery mieszanej głównie https://proaktiv.pl. U mnie przy nosie pojawiały się nieustannie plamy, obok nosa. Usunąłem dopiero tym kremem, z polecenia znajomej kosmetyczki. Wklepuję najczęściej, ale nie wiem, czy to ma wielkie znaczenie. Zauważyłem również, że krem mocniej odświeża, lepiej od każdego toniku, który do tej pory stosowałem.

Dresik

Posty: 15

 
Moim zdaniem najlepsze podejście to dopasowanie kremu do każdego rodzaju cery, uniwersalnego, a to właśnie dobry pomysł. A co do nano srebra, faktycznie niszczy drobnoustroje i to właściwie automatycznie po zetknięciu, więc doba sprawa przy poważniejszym leczeniu dermatologicznym.

edyta123

Posty: 11

 
Jak chcesz się odświeżyć przy takich wysokich temperaturach to realnie polecam https://proaktiv.pl, bo algi jednak robią swoje, a nano srebro to już w ogóle. Właściwie kilka godzin po aplikacji jeszcze czuję działanie normalizujące.

pawel253

Posty: 2

 
Przecież to prawda, że nano srebro w wielu przypadkach zastępuje antybiotyki na problemy dermatologiczne, bo wiele osób jednak niektórych specyfików osłabiających nie może stosować.

JasioJasio

Posty: 6

 
Wyrównasz kolor cery tym kremem https://proaktiv.pl/s/9-26-0-KREM-Z-NANOSREBREM—KWASEM-HIALURONOWYM-I—EKSTRAKTEM-Z-ALG-50-ml.html. Czytałam o nim na kilku blogach znanych kosmetyczek i oglądałam materiały na kanałach YouTube. Stawiam głównie na ocenę składników w kosmetykach, a jednak nano srebro to coś unikalnego, rzadko spotykanego, nawet w standardowych drogeriach, a tutaj masz właściwie bezpośrednio od producenta.

gabryś99

Posty: 6

 
Właśnie ludzki organizm dobrze reaguje na nano srebro, nie tylko pod kątem regeneracji, ale właśnie bardziej oczyszczenia. Masz pewność, że nie masz na twarzy żadnych drobnoustrojów, a dla mnie to wartość sama w sobie.

Dersei02

Posty: 20

 
Tak, zmiany po boreliozie też się już powoli leczy srebrem koloidalnym, nano srebrem i to z podobno dobrymi skutkami. Pewnie niedługo wyjdzie trochę więcej literatury na ten temat.

Dzidzidek

Posty: 2

 
Jeden z niewielu kremów do twarzy przebadanych dermatologicznie z mocno bogatym składem odświeżającym. Na rano idealna sprawa, przed wyjściem do pracy w taki upał https://proaktiv.pl, a wiem, co mówię, bo mi strasznie się skóra wysusza przez słońce. Witamina A średnio działała, dlatego się przerzuciłam na ten krem z nano srebrem. Dla mnie rewelacja, można się realnie ochronić i wygładzić zmarszczki. Skóra gładka, jak dotkniesz. W ogóle ciekawy skład. Nie spotkałam się z podobnym dłuższy czas.

dmanuss

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture