picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Czy dobrze wam się funkcjonuje po tabletkach na potencję, tych najpopularniejszych marek? Chciałbym zacząć od najmniejszej dawki, a później ewentualnie testować, co na mnie najlepiej działa. Może doradzicie, czy dobrze myślę.

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Bezdech senny wyleczyłem i mi wróciła erekcja, podobno się lepiej dotleniłem po prostu. Tak mi lekarz to wyjaśniał. Warto spojrzeć, bo może akurat trafisz.

pawel253

Posty: 8

 
Trochę się bałem, że już mi na zawsze erekcja zostanie. Dziwne uczucie, jak Ci stoi na twardo, ja czegoś takiego u siebie nigdy nie zaobserwowałem. Erekcja po tabletkach jest znacznie mocniejsza od tej zwykłej, w ogóle członek wygląda na większy. Tyle w temacie, mam nadzieję, że pomogłem :)

vincek

Posty: 14

 
Dla mnie już normalna, połówka tabletki przed stosunkiem, jak działa to nie biorę więcej, a jak jeszcze potrzebuję to uzupełniam. W ten sposób możesz wygospodarować jakieś oszczędności.

ertumer67

Posty: 3

 
Za wysokie libido to też ogólnie problem, więc warto na farmakologię patrzeć pozytywnie. Lepiej mieć taki problem niż odwrotnie, szczerze mówiąc.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Bardzo spoko polecenie i na pewno skorzystam, bo czegoś takiego mi właśnie brakowało. Dzięki wielkie za komentarz.

xxx_009

Posty: 9

 
W aptece zwykłej tylko jakieś śmieszne suplementy znajdziesz, a nie twardą farmakologię, więc dziwi mnie ten system raczej braku pomocy mężczyznom. Trzeba samodzielnie kombinować. Dzięki za ten temat. Trochę mi oczy otworzył.

Bhapo

Posty: 4

 
Dzięki, przed chwilą zamówiłem pierwsze tabletki, wziąłem kilka marek z tym samym składnikiem aktywnym, żeby przetestować. Mam nadzieję, że będzie ok.

Julian

Posty: 9

 
Palisz, pijesz papierosy, masz poranną erekcję, ćwiczysz w ogóle cokolwiek, kiedy byłeś na świeżym powietrzu, jaka dieta? To ważne pytania zanim się zaangażujesz w farmakologię. Trzeba też pomyśleć przyszłościowo.

woo_oow

Posty: 4

 
Przy prawidłowej erekcji naprawdę organizm musi się wysilić, to bardzo skomplikowany mechanizm, co potwierdzają praktycznie wszystkie materiały medyczne. U mnie się sprawdziły tabletki King Kobra, bardzo mocne. Ogólnie to zacząłem trenować siłowo, sporo biegałem, tabletki wprowadziłem, suplementację, ograniczyłem godziny pracy i jakoś się wyrównało. Powiem tak. Nie ma sensu się w życiu przeciążać, żeby stracić zdolność prokreacji. Dla mnie to nie ma sensu. Najlepszy katalog z tabletkami na potencję, jaki udało mi się znaleźć to https://potencje.pl/.

Wu

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture