picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Jak poradziliście sobie z problemem zaniku erekcji w dość młodym wieku? Mam wyrozumiałą partnerkę, ale wiadomo, że wszystko do czasu.

Jarko445

Posty: 1

 
Sercowo-naczyniowe sprawy do oceny obowiązkowo. Jak należysz do grupy ryzyka to lepiej się dokładnie zdiagnozować.

nowoter

Posty: 4

 
Po tabletkach na potencję możesz sobie wziąć uspokajające jakieś podstawowe, bardzo fajnie się organizm wtedy wycisza. Nie zapomnij o nawodnieniu przez cały dzień. W takie upały to lepiej się z takimi rzeczami bardzo pilnować.

klimner56

Posty: 8

 
Marka tabletek właściwie się nie liczy, jak chłopaki wyżej mówią, tylko dawka raczej. Najniższa do zastosowania 25, później 50, aż do 100, ale 100 to naprawdę dużo i zaleca się jakieś dłuższe odstępy po tym robić.

sonicsquad

Posty: 25

 
Extra super tadarise to dobra opcja, bo masz połączenie dwóch składników aktywnych. Nie ma szans, że to nie poprawi ukrwienia członka i cię nie przeniesie na nowy poziom doznań. Właśnie nawet wielu zdrowych mężczyzn, w tym ja to bierze, żeby przedłużyć doświadczenia seksualne, poprawić wydajność. Piękna sprawa.

Koktuś232

Posty: 3

 
Syldenafil uwalnia ci po prostu tlenek azotu, przez to członek mocno rośnie krótko mówiąc. Jak bierzesz tabletki z podobnym składzie, na jakieś inne schorzenia to warto sprawdzić. Czasami jakieś niedociśnienie występuje, ale to raczej mały problem w porównaniu do wydajności farmakologii.

Mord

Posty: 18

 
Młodych mężczyzn niestety nikt nie uczy właściwych zachowań łóżkowych i mnie ten stres przed sprawdzeniem się wcale nie dziwi. Przerabiałem to, a w tabletkach nie ma niczego złego, jeżeli pomogą w tym krytycznym momencie. Później wszystko łatwiej idzie.

dobrawka

Posty: 10

 
Każdy i tak się leczy sam w tym momencie. Przecież teleporady przez rok były, lekarze gadali, co chcieli, ja już tylko sobie ufam.

Kitas

Posty: 7

 
Byłem dosłownie raz w aptece z pytaniem, czy mają coś na problemy z potencją i załamany później wróciłem do domu. Lepiej sobie ogarnąć, bez recepty właśnie w porządnej aptece. Nie ma sensu się męczyć.

Buła

Posty: 5

 
Czasami niestrawność miałem po tabletkach na potencję, ale wystarczyły krople żołądkowe i zjedzenie jakiegoś cytrusa, żeby wszystko do normy wróciło w krótkim czasie, więc u mnie naprawdę dobre wyniki.

Dziadek

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture