picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

apartamenty na sprzedaż Karpacz

apartamenty na sprzedaż Karpacz

Hej, może ktoś z Was ma jakieś mieszkania na wynajem czy pokoje w miejscowościach turystycznych i może się podzielić swoimi opiniami w tym zakresie. Zastanawiam się obecnie nad taką inwestycja i właśnie myślę czy warto się na coś takiego zdecydować, czy to będzie opłacalne, czy raczej nie ma sensu, bo koszty są wysokie i długo będzie trzeba czekać na zwrot.

CHatka-eKo

Posty: 1

 
Sporo tych różnych lokalizacji jest atrakcyjnych turystycznie i wydaje mi się, że wiele naszych rodaków obecnie właśnie wybiera zamiast hoteli także apartamenty na wyłączność i to faktycznie ciekawa propozycja, na którą warto się będzie zdecydować. Skoro takie mieszkania są chętnie wynajmowane to też może być dobry kierunek jeśli chodzi inwestycje.

Marioleczka

Posty: 8

 
Uważam, że sam zamysł inwestycji w mieszkania w miejscowościach turystycznych to zawsze dobra opcja. Jak poszukasz to na spokojnie coś tam dla siebie będziesz w stanie znaleźć. Kluczowa rzecz to jednak zwracanie uwagi na różne dostępne oferty, jeśli ktoś planuje inwestycje, to by faktycznie był w stanie znaleźć sensowną dla siebie nieruchomość, która będzie dawała dobrą perspektywę jeśli chodzi o zarobek z najmu.

Bankowy

Posty: 2

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o ofertę jaką daje Panorama Karkonoszy (https://www.panoramakarkonoszy.pl/) to faktycznie to super wypada i można liczyć na te apartamenty. Lokalizacja jest doskonała więc jeśli chodzi o potem wynajem takich apartamentów to raczej nie powinno być z tym problemu i myślę, że będzie zainteresowanie turystów. Więc to również dobra szansa na generowanie zysków.

Cim45

Posty: 3

 
Z mojej perspektywy oferta przygotowywana przez Panoramę Karkonoszy wypada naprawdę super i uważam, że warto się na nich zdecydować. Przede wszystkim pod kątem turystycznym jest to bardzo dobra lokalizacja i raczej nie powinno być problemów z wynajmowaniem i dzięki temu również ta stopa zwrotu z inwestycji, zarobki będą na zadowalającym poziomie.

21gregorek

Posty: 16

 
Uważam, że ten kierunek jaki obecnie jest popularny to właśnie mieszkania w miejscowościach turystycznych, gdzie pojawia się sporo różnych apartamentowców. Jeśli masz pieniądze na inwestycje w mieszkanie to moim zdaniem taka opcja będzie faktycznie dobrym wyborem i warto się będzie na to właśnie zdecydować.

Grubas

Posty: 25

 
Zobacz sobie inwestycję Panorama Karkonoszy blisko Gołębiewskiego w Karpaczu. Świetna lokalizacja z widokiem na góry więc ewentualnie pod kątem inwestycji, żeby mieć na wynajem to będzie super opcja. Dokładny opis jest na https://www.panoramakarkonoszy.pl/, ale cała inwestycja naprawdę super się prezentuje, wydaje mi się, że warto zerknąć.

Zbyszek

Posty: 4

 
Moim zdaniem dobrym wyborem będzie oferta przygotowywana przez Panoramę Karkonoszy, gdzie faktycznie można liczyć na bardzo dobrze przygotowane propozycje i spory wybór mieszkań. Apartamenty w różnych wielkościach więc można się na różną inwestycję zdecydować. Jeśli chodzi o lokalizację to bardzo dobra pod kątem późniejszego wynajmowania wiec będzie też szansa na dobre zarobki.

Iunae_Milt

Posty: 18

 
Ja mam obecnie w budynku https://www.panoramakarkonoszy.pl/ jeden apartament i jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji. Całość fajnie zaplanowana, przemyślana, z podziemnym garażem i świetną lokalizacją. Obecnie z tego co widzę to ludzie właśnie chętnie szukają takich opcji, gdzie mają do swojej dyspozycji całe mieszkanie więc myślę, że pod kątem wynajmu nie będzie z tym problemu.

AdamDzii

Posty: 3

 
Ja mam kupiony apartament z oferty Panorama Karkonoszy (https://www.panoramakarkonoszy.pl/). Jeśli szukasz pod kątem inwestycyjnym to polecam, moim zdaniem to lepsza opcja niż szukanie mieszkania w dużych miastach i wynajem długoterminowy. Jeśli chodzi o zarobek to taki krótkoterminowy wynajem wypada zdecydowanie lepiej.

czesiek45

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture