picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

odszkodowanie za potrącenie na pasach, szukam

odszkodowanie za potrącenie na pasach, szukam

Doszło do potrącenia rowerzysty na pasach i chce się ubiegać o odszkodowanie. Czy jest jakaś kancelaria, która takimi sprawami się zajmuje i wygra?

alus

Posty: 1

 
Mnie w uzyskaniu odszkodowania za śmierć matki pomogła firma https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Jestem im bardzo wdzięczny za pomoc, bo sam bym sobie z tym na pewno nie poradził.

Alfonsik5

Posty: 9

 
Moja bliska znajoma została śmiertelnie potrącona na pasach w Warszawie i rodzina pozyskała niezmiernie wysokie odszkodowanie. Nie wiem ile, bo pytać o to przecież nie będę. Na pewno żadne odszkodowanie nie jest w stanie zrekompensować nam straty kogoś bliskiego, ale nie można też zostawiać tego bez walki.

WF2015

Posty: 14

 
Korzystałem już kilka razy z przeróżnych kancelarii. Może i biorą za to pieniądze, natomiast czy my wiedzielibyśmy jak mamy sami się za to zabrać? Mało, kto z nas jest ekspertem w prawie. Sądy w przeciwnym wypadku patrzą, jeśli sprawą zajmują się profesjonaliści, dlatego pożądane byłoby się do nich zgłosić.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Kwoty, jakie udaje się uzyskać są zależne od wielu czynników. Na pewno stopień uszkodzenia w takim wypadku ma znaczenie. Trzeba będzie się zgłosić do kancelarii i przedstawić im swoją sprawę. Z tego, co pamiętam to większa część spraw można będzie załatwić przez Internet. To przyspiesza uzyskanie odszkodowania, na jakim nam zależy.

pioner

Posty: 8

 
Prowizja dla takiej firmy wcale nie jest duża i faktycznie należałoby z nimi współpracować. Popatrzmy na to tak, że gdyby nie taka kancelaria to tych pieniędzy nigdy byśmy nie zobaczyli. To, zatem należałoby dać sprawę w ręce kogoś, kto na pewno wykona ją tak dobrze abyśmy my byli w stu procentach zadowoleni.

Krzysio

Posty: 25

 
Do potrąceń pieszych na pasach dochodzi bardzo często. Odszkodowania albo raczej ich wysokość są uzależnione od tego jak taka osoba ucierpiała. Może to być nawet kilkaset tysięcy złotych. Nie można zostawiać sprawy bez walki, dlatego w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z kancelarią, która się tym zajmuje.

Jacuś

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture