picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dobra kancelari prawna zajmująca się sprawami kredytów

dobra kancelari prawna zajmująca się sprawami kredytów

Może ktoś z Was jest już po sprawie sądowej odnośnie kredytu frankowego i może coś sensownego podpowiedzieć jeśli chodzi o taką sprawę? Jak to ewentualnie rozwiązać, gdzie tutaj szukać jakieś pomocy, żeby taką sprawę faktycznie dało się sensownie poprowadzić? Jak możecie coś polecić to dawajcie znać.

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Jeśli masz taką możliwość to szukaj kogoś kto taką sprawę dla Ciebie przeprowadzi w sporze z bankiem. Samodzielnie bez pomocy prawnika trudno będzie o sukces, bo banki są do procesów dobrze przygotowane i trzeba znać dobrze przepisy, żeby w takiej sprawie sobie poradzić i uzyskać pozytywne dla siebie rozstrzygnięcie.

audi25

Posty: 10

 
Banki są coraz bardziej przygotowane do walki z frankowiczami więc jak chcesz temat pozytywnie dla siebie rozstrzygnąć to moim zdaniem warto będzie szukać pomocy kogoś kto będzie w stanie się tym zająć. Ja miałem sprawę prowadzoną przez kancelarię https://www.kancelarianik.pl/ i zdecydowanie polecam, doświadczenie w tym zakresie ma jednak duże znaczenie. Świetne podejście na każdym etapie. Prowadziłem rozmowy z Katarzyna Kitlińską i przeprowadziła mnie przez każdy etap. Nie byłem niczym zaskoczony.

CzarnyBlant

Posty: 12

 
Po stronie kancelarii https://www.kancelarianik.pl/ masz gwarancje dużego doświadczenia w kredytach walutowych. Wydaje mi się, że to chyba jedna z nielicznych kancelarii, które się tym tematem zajmują także przy kredycie na działalność więc za to dla nich faktycznie duży plus.

Radziu

Posty: 8

 
Ja jestem już po sądowej batalii, kredyt przewalutowany, ale z pomocą Mecenas Sobierajskiej i kancelarii (https://www.kancelarianik.pl/). Kompleksowe podejście, profesjonalnie poprowadzona sprawa i bardzo dobry kontakt z kancelarią, można faktycznie na ich duże doświadczenie w tym zakresie liczyć.

KRK-Gosiaa

Posty: 8

 
Faktycznie jeśli chodzi o sprawy prowadzone przez kogoś kto ma doświadczenie to warto z takiej opcji skorzystać. Tutaj jednak w sprawach frankowych coraz więcej się dzieje i faktycznie można liczyć na kogoś kto będzie w stanie od A do Z zająć się sprawą będzie na bieżąco z tym również jak wygląda orzecznictwo.

Robuś

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture