picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

busy do Niemiec pomorskie, poszukuję!

busy do Niemiec pomorskie, poszukuję!

Chcę wyjechać do Niemiec, ale nie wiem jak to zrobić? Są firmy, które organizują przewozy osób z opcją door to door? Słyszałem, że można kogoś takiego znaleźć?

kadajo

Posty: 1

 
Jeżeli jedzie komplet ludzi to na pewno bus do Niemiec to dobra opcja. Zawsze można dogadywać się, co do ceny. Firma lubi takich konkretnych i zdecydowanych klientów.

Miki

Posty: 2

 
Firma oferujące busy do Niemiec z zachodniopomorskiego ma ofertę tutaj https://www.bus-do-niemiec.pl. przyjadą po każdego klienta pod wyznaczony adres. Polecam ich.

syrena88

Posty: 9

 
W internecie można znaleźć wiele firm. Porównujemy opinie, ale sprawdzamy również flotę i to, po jakich trasach się poruszają. Wtedy wiemy, która z firm jest dla nas najlepsza.

doprzodu67

Posty: 9

 
Na pewno przewozami do Niemiec powinna się zajmować firma, która ma bardzo duże doświadczenie. Wtedy wiedzą jak wszystko w profesjonalny sposób przygotować.

Bankowy

Posty: 25

 
Nigdy przy wyborze busów do Niemiec nie patrzeć na cenę. Te ceny zresztą niewiele się różnią, niemniej jednak jakość usług bywa różna. To, dlatego sprawdzamy flotę oraz to, których firma zatrudnia kierowców, a wtedy wiemy, iż jedziemy z kimś, kto dba o nasze bezpieczeństwo.

uluszka

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture