picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fotograf wesele w Zielonej Górze, kogo znacie ?

fotograf wesele w Zielonej Górze, kogo znacie ?

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, ale również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś profesjonalnego.

suderuss3

Posty: 1

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

jurcio

Posty: 7

 
Fotografii nie za niesłychanie lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby wykonać dobre fotografie na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest znaczący, natomiast to nie wszystko, dlatego należałoby wszystko sprawdzać.

mirekp2005

Posty: 13

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wtedy zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Fotnik2

Posty: 7

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

doprzodu00

Posty: 9

 
Tutaj macie http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub ofertę na fotografię ślubną w Głogowie i zajrzyjcie tam już teraz. Super fotograf robi przepiękne zdjęcia.

serbuś

Posty: 4

 
Uwielbiam fotografię weselne z Zielonej Góry, albowiem tam jest fotograf, który wykonuje ładne fotografie. Można mieć sprzęt za sto tysięcy, niemniej jednak to nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć jak się ustawić i jak zrobić zdjęcie, na jakim wszyscy wyjdziemy bardzo dobrze. Trafiając do kogoś, kto ma w tym bardzo wielkie doświadczenie będziemy zadowoleni.

mikuser

Posty: 12

 
Fotograf musi mieć niezmiernie wielkie doświadczenie. To podstawa i wtedy fotografie wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto zł jest w stanie wykonać coś szczególnego. Jeżeli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych fotografii.

Black_Riot

Posty: 4

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

alex-oo

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture