picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wkłady kominkowe kratki, oferta

wkłady kominkowe kratki, oferta

Nie wiem czy wybrać zwykły kominek na drewno czy może zamówić wkład kominkowy gazowy? Co będzie lepsze i bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu?

Miki

Posty: 1

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o ogromnej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak winno. Polecam.

bezi2

Posty: 15

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

Buła

Posty: 4

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również inne filmy, które można odnaleźć na internecie, wobec tego pożądane byłoby z tego korzystać.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Można bez kłopotów wkład kominkowy Hajduk zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/12-wklady-kominkowe. Ta firma jest niesłychanie dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

johan111

Posty: 17

 
Dziś nie posiadam kominka, bowiem po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że poprzez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bowiem, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

mniszek56

Posty: 8

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt sporo, albowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, wobec tego nie wydawałem na niego zbyt dużo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

mikuś33

Posty: 5

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal niesłychanie dobrze. Według nie żeliwo, mimo iż jest droższe to jest o wiele wyższe do kominka.

numiś45

Posty: 8

 
W jednym miejscu zamówiłem wkład kominkowy i kratkę, dlatego polecam takie rozwiązanie. Firma wszystko mi wytłumaczyła i dopasowała. Według mnie to była udana transakcja i innym, którzy szukają kominków do domu też to polecam. Wszystko zamówiłem przez Internet.

asulka002

Posty: 14

 
Do wyboru są inne wkłady kominkowe, dlatego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

grzes3345

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture