picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fronty meblowe, znacie ?

fronty meblowe, znacie ?

Zastanawiam się czy zmieniać wszystkie meble w kuchni czy może zająć się tylko frontami meblowymi, bo to mi taniej wyjdzie. Co mi możecie doradzić?

Wariat

Posty: 1

 
Oferty z płytami meblowymi znalazłem na http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=19. Zajrzyjcie sobie tam, a dowiecie się, co konkretnie firma jest w stanie przygotować. Działają szybko i mają naprawdę bardzo niskie ceny.

dzannne

Posty: 9

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam porządne, ale fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest świetnym rozwiązaniem.

angelika98

Posty: 7

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bowiem oni się na tym znają o dużo lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, wobec tego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

Różyczka

Posty: 8

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zadowolony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, ale nie było to dużo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, dlatego warto się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, ale można sporo zaoszczędzić. Oczywiście przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o wiele łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

dermuster

Posty: 2

 
Pożądane byłoby porównać sobie różne opcje, a wówczas wiemy, co nam się najniezwyklej będzie opłacało. Jeżeli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na niezmiernie długi czas.

labuh

Posty: 6

 
Meble może nie są tanie, niemniej jednak z drugiej strony zamawia się je raz na mnóstwo lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bowiem wtedy takie meble nawet po latach wyglądają niesłychanie dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

NBA-dresy

Posty: 4

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem usatysfakcjonowany. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, natomiast nie było to sporo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, zatem pożądane byłoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Kitas

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture