picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

odzyskiwanie danych z kart pamięci, oferta

odzyskiwanie danych z kart pamięci, oferta

Cześć. Czy odzyskiwanie danych z kart pamięci jest w ogóle możliwe? Znacie specjalistów, którzy będą w stanie mi pomóc w tym zakresie w krótkim terminie?

Rico

Posty: 6

 
W wielu przypadkach realizowałem odzyskiwanie fotografii z uszkodzonej karty, więc uważam, iż posiadam bardzo bogate doświadczenie w tym zakresie. Mogę Wam pomóc - dajcie znać na priv.

Black_Riot

Posty: 7

 
Jestem pewien, że odzyskiwanie z pendrive w Warszawie wykonuje przede wszystkim ta firma: http://odzyskiwanie.danych.warszawa.pl. Wysoka jakość w korzystnych cenach.

Gerard45

Posty: 13

 
W przeszłości samodzielnie próbowałem odzyskiwać dane z karty pamięci, ale owe zadanie zakończyło się niepowodzeniem. Teraz wiem, że to był błąd, ponieważ trwale uniemożliwiłem uzyskanie dostępu do pożądanych danych.

pogoń44

Posty: 11

 
Wielokrotnie realizowałem odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonej karty, więc uważam, iż posiadam bardzo bogate doświadczenie w tym zakresie. Mogę Wam pomóc - dajcie znać na priv.

kryj

Posty: 8

 
Istnieje co najmniej kilka firm, jakie są skłonne zaproponować odzyskiwanie z pendrive w Warszawie. Przekonałem się o tym, iż ceny są bardzo zróżnicowane na własnym przykładzie.

Alimner56

Posty: 11

 
W przeszłości we własnym zakresie próbowałem odzyskiwać dane z karty pamięci, lecz owe obowiązek zakończyło się niepowodzeniem. Teraz wiem, iż to był błąd, bowiem trwale uniemożliwiłem uzyskanie dostępu do pożądanych danych.

Joe

Posty: 8

 
Pamiętajcie o tym, aby zatrudnić fachowca, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych. W przeciwnym wypadku człowiek posiadający niewielkie doświadczenie może sprawić, iż nie będzie już najmniejszych szans na to, aby odzyskać istotne dla nas pliki.

krusztu

Posty: 20

 
Sprawdźcie renomę firmy, której zamierzacie powierzyć odzyskiwanie danych z macierzy RAID. W przeciwnym wypadku możecie się bardzo niemiło rozczarować.

doprzodu67

Posty: 12

 
Wydaje mi się, iż wycena zwracania danych za darmo powinna być standardem, gdy klient przyjdzie do serwisu ze swoim urządzeniem, więc jego pracownik nie musi tracić czasu na dojazd. W innych sytuacjach - opłaty pozostają nieuniknione :)

igorek

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture