picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

tlenoterapia, szukam

tlenoterapia, szukam

Cześć wszystkim, mam takie pytanie, otóż zmagam się ostatnio z problemami zdrowotnymi, moja Pani doktor powiedziała mi, że wspomóc moje leczenie może dotlenienie komórek. Czy wiecie może, gdzie znajdę komorę normobaryczną?

100%UP

Posty: 1

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a zarówno pomaga w leczeniu przeróżnych chorób. Należałoby dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

AGDDDy1

Posty: 2

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie różnych chorób, czy urazów. Ja również miałem troszkę kłopotów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

omen100

Posty: 6

 
Dotlenienie komórek możecie zrobić w komorze normobarycznej. Korzystam z takich sesji i widzę różnice w mojej wydajności organizmu. Ja na sesję chodzę tutaj https://normobaria.net.pl. Możesz zajrzeć na ich stronę.

merlo45

Posty: 4

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

maniek

Posty: 6

 
Normobaria polecana jest chyba dla każdego. Jednakże należałoby zbadać przeciwwskazania, bowiem zawsze takie są. Jednakże wiem z własnego doświadczenia, że normobaria daje niesłychanie wiele korzyści naszemu organizmowi.

Misieczek

Posty: 2

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i bardzo mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

Fanatyk

Posty: 8

 
Niezwykle dobra jest tlenoterapia po zawałach, czy wylewach. Moja babcia korzystała z komory normobarycznej, gdy właśnie miała kłopoty zdrowotne. Należałoby przeczytać w internecie, jakie korzyści daje tlenoterapia.

wieszdo87

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture