picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

podolog Ochota, znacie ?

podolog Ochota, znacie ?

Mam dużo kurzajek na stopach, wydaje mi się, że tylko jest w stanie pomóc mi podolog Wola. Czy znacie może gabinety podologiczne w Warszawie, który jesteście w stanie mi polecić?

Warszawiak

Posty: 2

 
Wrastające paznokcie mogą być dużym problemem u sportowca. Najlepiej zgłoś się do gabinetu podologicznego w Warszawie. Możesz wyszukać opinii w internecie na temat podologów z Warszawy.

iDoRy

Posty: 11

 
Podolog w Warszawie Wola na pewno pomoże Ci z problemem, jakim są kurzajki. Ja też kiedyś miałem taką samą dolegliwość i pozbyłem się jej w gabinecie podologicznym.

Marioleczka

Posty: 9

 
Powiem Ci, że na pewno znajdziesz odpowiedniego specjalistę. Ja proponuje Ci udać się do podolog w Warszawie Mokotów. Są tam najlepsi specjaliści od stóp. Na pewno pomogą Ci pozbyć się problemu.

Abaddon616

Posty: 9

 
Podolog w Warszawie Włochy wykonuje inne zabiegi, które mają pomóc osobom wrócić do pełnej sprawności. Kiedyś korzystałem z ich usług, obecnie już nie muszę tego robić. Moje stopy są zdrowe i zadbane.

klarka

Posty: 14

 
Ja miałam zakładaną klamrę na paznokieć w Warszawie w tym gabinecie https://podologwarszawa.pl. Niesłychanie fajnie pomagają, robią wszystko, aby w szybkim tempie załatwić problem. Moja płytka paznokcia po zabiegu w końcu wygląda zwykle i się jej nie wstydzę. Teraz z uśmiechem chodzę na basen lub plaże.

67-kristoo

Posty: 7

 
Tak, gabinet podologiczny w Warszawie wykonuje różne zabiegi, które mają wyleczyć chore stopy, a zarówno zadbać o ich pielęgnację. Ja chodze do podologa na masaż stóp.

ilor45

Posty: 15

 
Wrastające paznokcie mogą być dużym problemem u sportowca. Najlepiej zgłoś się do gabinetu podologicznego w Warszawie. Możesz wyszukać opinii w internecie na temat podologów z Warszawy.

Michaś

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture