picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

przewozy do Niemiec, gdzie tanio?

przewozy do Niemiec, gdzie tanio?

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, która proponuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Czasem jadę w przeróżnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

alidomus

Posty: 1

 
Busy do Niemiec jeżdżą codziennie, wobec tego bez problemu odnajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Szukam busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w niektórych busach rozkładają się fotele.

wrrraak22

Posty: 7

 
Busy do Niemiec jeżdżą codziennie, dlatego bez problemu znajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Szukam busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w niektórych busach rozkładają się fotele.

Olekk

Posty: 8

 
Bardzo dobrze mieć swojego ulubionego przewoźnika. Busy do Niemiec pomorskie oferowane są przez wiel firm, jednak nikeórzy są bardzo niemili. Trzeba uważać na każdym kroku.

Kowalski

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o busy do Niemiec pomorskie to polecam Ci tylko tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jechałam już z nim 15 raz i jestem niesłychanie zadowolona z tych usług. Zawsze na czas, busy czyste i pachnące, poza tym przywozi i odwozi do domu pod wskazany adres.

Marioleczka

Posty: 3

 
Busy do Niemiec pomorskie muszą być bardzo wygodne, jeśli znalazłeś tego co potrzeba to bardzo dobrze. Warto sobie zapisywać numery do przewoźników.

Tomcio

Posty: 5

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam niezwykle porządnych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam niezwykle zadowolona. Podróż niezwykle prędko mi minęła.

minus56

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że każdego dnia jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

dyduch34

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture