picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

badanie techniczne pojazdów Zgierz, polecicie firmę

badanie techniczne pojazdów Zgierz, polecicie firmę

Jest ktoś dobry, kto wykonuje badania techniczne pojazdów w Zgierzu? Jeśli macie kogoś, do kogo warto pojechać to dajcie znać, bo nie wiem gdzie się zgłosić?

Gargamel5

Posty: 1

 
Na nieszczęście nie da się uniknąć przeglądów technicznych. Ich, jakość pozostawia dużo do życzenia. Dużo osób zalicza przegląd, a nie sprawdza, w którym stanie jej ich samochód. Przecież to właśnie o to chodzi, aby go naprawić a nie tylko otrzymać pieczątkę. Chcemy żeby nasz samochód bezpiecznie poruszał się po drogach.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Raczej bez większych kłopotów można odnaleźć stacje diagnostyczną w Zgierzu, bowiem jest ich kilka. Nie mam upatrzonej takiej jednej, na jaką jeżdżę, dlatego nie pomogę.

Dzidzia

Posty: 5

 
Ostatnio nie byłem w żadnej stacji także nie doradzę. W Zgierzu ostatnio nie robię przeglądów. Kilka lat temu częstokroć się tam pojawiałem. Zawsze na stacji była miła obsługa i co istotne, jeżeli coś było zepsute to byli w stanie praktycznie na bieżąco to wszystko naprawić.

Noruhe

Posty: 2

 
Robiłem badanie techniczne samochodu w Zgierzu w firmie https://stacja-zgierz.pl i jestem zaspokojony. Wiem, że oni są w stanie wykonać naprawy wozu, wobec tego pożądane byłoby się do nich zgłosić po pomoc. Na wszystkim się niesłychanie dobrze znają.

pawel253

Posty: 2

 
W ostatnim czasie pojawiło się dużo warsztatów prowadzących diagnostykę pojazdową w Zgierzu, zatem warto sprawdzać, jaki poziom usług nam mogą zaoferować.

Cybooor

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture