picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Czy można kupić online oprawy LED ?

Czy można kupić online oprawy LED ?

Jaki typ opraw LED polecacie zakupić aby prezentowały się one dobrze w moim mieszkaniu a przy tym nie były wielkie?

Matusiński

Posty: 7

 
Osobiście nie wyobrażam sobie dzisiaj montażu któregokolwiek innego oświetlenia niż LED. Oświetlenie LED do prawidłowego poczynania żąda również opraw LED jednakże w mojej opinii jak najbardziej pożądane byłoby w nie zainwestować bowiem pozwoli to na uzyskanie wręcz dużych oszczędności na kosztach energii.

gdzies23

Posty: 15

 
Moim zdaniem najlepszym sposobem na oświetlenie obszaru na dworze jest nabycie opraw LED typu downlight, jakie odszukasz w tym sklepie: http://swiatled.pl/pl/c/Downlight-LED/60. Moim zdaniem sklep ten jest liderem w własnej branży i pożądane byłoby korzystać z jego usług.

Wariat

Posty: 14

 
Moim zdaniem jeśli naprawdę zależy Ci na zaoszczędzeniu na energii to zakup opraw LED jest pierwszą rzeczą którą powinieneś zrobić. W mojej opinii pozwoli Ci to na zaoszczędzenie naprawdę ogromnych kwot pieniędzy.

frotka90

Posty: 19

 
Jakiś czas temu miałem dokładnie taki sam dylemat co Ty. Również zastanawiałem się nad tym czy warto zainwestować w oprawy LED ale jak się szybko okazało był to strzał w dziesiątkę ponieważ bardzo szybko się one zwróciły.

edmund

Posty: 11

 
Osobiście w oprawy LED oraz całe oświetlenie w systemie LED zainwestowałem już jakiś czas temu i moim zdaniem jest to jak najbardziej opłacalne i jak najbardziej warte zainteresowania jeżeli zależy Ci na dużych oszczędnościach.

Dagmara87

Posty: 28

 
Sam korzystam z opraw LED zakupionych we Wrocławiu i moim zdaniem jeżeli chodzi o światło z żarówek LED to nie różni się ono niczym od tego ze standardowych żarówek także ich zakup jest jak najbardziej opłacalny.

NanoPIK

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture