picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

beads pandora, znany sklep ?

beads pandora, znany sklep ?

Gdzie znajdę duży wybór sztywnych bransolet? Ostatnio spodobały mi się takie bransolety i chce ich trochę dla siebie kupić. Przyda mi się bardzo dobrze zaopatrzony sklep.

Trener

Posty: 1

 
W internecie można znaleźć bardzo duży wybór naszyjników celebrytek. Jednym się to podoba, a innym nie. Wszystko pewnie zależne jest od wieku. Najlepszy sposób to sprawdzić sobie wszystko i zdecydować czy to dla nas?

Buła

Posty: 7

 
Według mnie trzeba sprawdzać, z jakich materiałów jest wykonana biżuteria. Lepiej będzie dopłacić trochę do lepszych materiałów i wiedzieć, że to wytrzyma znacznie dłużej. Tym bardziej, jakość ma znaczenie, jeśli kupujemy biżuterię dla kogoś.

misuuuop

Posty: 7

 
Biżuteria srebrna jest bardzo modna i jestem bardziej subtelna od tej złotej. Złoto bardziej kojarzy mi się z babciami, ale na pewno każdy ma inne zdanie w tym temacie. Sama mam naszyjnik krawatkę, który noszę, na co dzień. Pasuje tak naprawdę do każdej bluzki i sukienki.

Antekkk

Posty: 2

 
W internecie można znaleźć niezmiernie znaczny wybór naszyjników celebrytek. Jednym się to podoba, a innym nie. Wszystko pewnie zależne jest od wieku. Najlepszy sposób to zbadać sobie wszystko i zdecydować czy to dla nas?

Grzaleczkaa

Posty: 18

 
Mnie się celebrytki podobają. Dotyczy to kolczyków jak i bransoletek. Według mnie to modne i zawsze na czasie. Sprawdźcie sobie, jakie ciekawe wzory można zamawiać.

Wacław

Posty: 3

 
Biżuteria srebrna jest niezmiernie modna i jestem niezwyklej subtelna od tej złotej. Złoto niezwyklej kojarzy mi się z babciami, ale na pewno każdy ma inne zdanie w tym temacie. Sama mam naszyjnik krawatkę, który noszę, na co dzień. Pasuje tak rzeczywiście do każdej bluzki i sukienki.

Acclaim

Posty: 9

 
Łatwo można znaleźć sklep z naszyjniki z cyrkoniami, albowiem są tutaj https://valerio.pl/z-cyrkoniami-c-3_46.html. Dla mnie to super propozycja dla każdej kobiety.

dermuster

Posty: 4

 
Okazje zdarzają się na ogół, jeśli zbliżają się święta albo coś w tym stylu. Warto być na to przygotowanym i szukać propozycji w internecie. Niekiedy udaje mi się zamówić biżuterię o połowę tańszą i to jest właśnie zysk.

serbuś

Posty: 3

 
Okazje zdarzają się najczęściej, jeśli zbliżają się święta albo coś w tym stylu. Warto być na to przygotowanym i szukać ofert w internecie. Czasami udaje mi się zamówić biżuterię o połowę tańszą i to jest właśnie zysk.

Wertastable

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture