picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jakie ? niepubliczne przedszkole wilanów

Jakie ? niepubliczne przedszkole wilanów

Szukam przedszkola w Warszawie Wilanowie. Może znacie i polecacie konkretne placówki? Chciałabym mieć pewność, że poślę Olę w dobre miejsce, gdzie będzie miała dobrze :D

Olipet56

Posty: 3

 
Dla mnie liczyła się najlepsza opieka i panie, które moje dziecko mogłoby traktować jak rodzinę. Ja również zanim dokonałam wyboru, przejrzałam sporo ofert. Najbardziej zależało mi na niepublicznym przedszkolu w Wilanowie, które będzie drugim domem dla Hani.

Oct714

Posty: 18

 
Bądź co bądź mój synek chodzi na razie do publicznej placówki przedszkolnej. Nie jestem zadowolona. Szczególnie z opieki. Dzieci nie są dopilnowane jak potrzeba. Szukam przedszkola na Wilanowie.

Kitas

Posty: 5

 
No właśnie to bardzo ważne, żeby dziecko czuło się w przedszkolu jak w swoim drugim domu. Mam nadzieję, że moja decyzja co do przedszkola w Miasteczku Wilanów będzie równie dobra jak wasza.

czlowiek488

Posty: 20

 
Mam na oku pewne niepubliczne przedszkole w Wilanowie, które podoba mi się, ponieważ zapewnia dzieciom mnóstwo zajęć sportowych. Sport jest bardzo ważny. Zaszczepienie takich wartości od najmłodszych lat na pewno zaowocuje w przyszłości.

Lalka

Posty: 11

 
Mój synek chodzi do tego przedszkola w Miasteczku Wilanów https://karatekids.eu. Jestem zadowolona, ponieważ to placówka, która posiada wyjątkowych wychowawców. Nie zamieniałabym tego miejsca na żadne inne. Dobrze, że trafiliśmy tutaj. Dzieci mają zapewnioną właściwą opiekę i mnóstwo zabawy.

TomekK

Posty: 10

 
Za prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów trzeba płacić. Niemniej jednak już wolę chyba tak i mieć pewność, że synek będzie w porządnych rękach. Zależy mi na tym, żeby miał dobrze i czegoś się w takim przedszkolu również nauczył.

Kasiaaaa1

Posty: 22

 
Czy można gdzieś zbadać taki dokładny program? Czy tylko ogólnikowo dowiedzieć się, jak wygląda dzień w prywatnym przedszkolu w Wilanowie? Nie mam porównania, a właśnie takie coś byłoby mi potrzebne do podjęcia decyzji. Do przedszkola muszę posłać dwoje dzieci i zapewne do dwóch grup wiekowych.

pawel253

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture