picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie szukać ?

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie szukać ?

Ostatnio naszła mnie ochota na trenowanie jakiś walk. Czy można zapisać się na jakieś ciekawe sporty walki w Poznaniu? Od niedawna tu mieszkam i nie za bardzo się znam.

file444

Posty: 1

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka osób, które znam trenowało boks, ale szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest bardzo trudne. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. Inaczej się nie da.

Tajmniczy45

Posty: 4

 
Klubów jest dużo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Jacuś

Posty: 2

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

grysssik

Posty: 6

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, ale tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

pawel253

Posty: 14

 
Klubów jest wiele, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Jacuś

Posty: 13

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, lecz to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym kłopot. To, wobec tego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

ivonzjeee

Posty: 18

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem zaspokojony. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, zatem polecam innym. Sam dawniej trenowałem, natomiast teraz wiecej siedzę przez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, natomiast trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest proste.

NiKRK45

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture