picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

siatki na kontenery, dobra firma ?

siatki na kontenery, dobra firma ?

Chcemy kupić siatki na kontenery. Do zabezpieczenia przyda się pewnie wzmocniona, ale mam pytanie, czy przydają wam się pionowe siatki? Czy może uniwersalne są te poziome? Z góry dzięki za pomoc.

Robuś

Posty: 5

 
Najlepszą ochronę masz dzięki siatkom do kontenerów. Nie polecam niczego innego do transportu, albowiem to jest skuteczna, trwała i solidna siatka. Można jej użyć do osłonięcia i przenoszenia ładunków. Więcej informacji można znaleźć na stronach producentów. Z własnego doświadczenia polecam.

Wraczki333

Posty: 7

 
Bezwęzłowe siatki polipropylenowe są najlepsze, jeśli chodzi o siatkę na kontener. Wszystkie rodzaje również specjalnie wzmacniane można kupić w sklepie internetowym https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Polecam.

Motospec

Posty: 12

 
Mnie również można zaliczyć do zwolenników polipropylenowych siatek na kontenery. Użytkuję je od dawna. Mam tego samego rodzaju siatki, które służą mi do przeniesienia towarów. Jak na razie nic się z siatką nie stało, a mam ją już ponad 2 lata. Wygląda i służy jak nowa. Tyle, iż trzeba pamiętać o bezwęzłowym polipropylenie.

dada45

Posty: 14

 
Tak należałoby pamiętać o bezwęzłowej metodzie produkcji siatek do kontenerów, bo takie siatki są jeszcze niezwyklej wytrzymałe. Mam z takimi styczność na co dzień i chwalę sobie to rozwiązanie.

vmario

Posty: 29

 
A jeśli chodzi o parametry, to jest tutaj dość duże zróżnicowanie. Przede wszystkim jest podział na wielkość oczka. Tu trzeba się z góry zastanowić, co będziesz w przyszłości chciał siatką do kontenera zabezpieczyć. Najlepiej wybrać uniwersalny wymiar, spytać sprzedawcę. Masz też do wyboru grubość sznurka.

Sebo

Posty: 8

 
Montowanie takiej siatki nie stanowi żadnego problemu. Poza tym to raczej jedyny trwały sposób, jeśli towar ma być poprzez dłuższy czas na zewnątrz. Korzystam z siatki na kontener i uważam, że to sprawdzony trwały sposób.

Acclaim

Posty: 17

 
Widzę, iż większość ludzi poleca te siatki na kontenery. Mam je na uwadze, bowiem pewnie też sam montaż i demontaż nie jest skomplikowany. Na czymś takim mi zależy. Poza tym orientowałem się, iż nie jest to drogie rozwiązanie. Jak ktoś ma jeszcze jakieś informacje, to chętnie skorzystam.

Damiano

Posty: 15

 
No właśnie bezwęzłowa siatka na kontener. O to mi chodziło. Czyli pytać o taki materiał, czy raczej wszystkie siatki zabezpieczające są produkowane w ten sposób. Pilna sprawa, piszcie. Z góry dziękuję.

Lalka

Posty: 11

 
A jest jeszcze polietylen. Znacie ten materiał? Może też jest dobry? Pytam, bo będę musiał zabezpieczyć transport dokładnie w kontenerach i mam dylemat. Potrzebne mi będzie solidne zabezpieczenie – siatka do kontenera, która będzie odporna na styczność z różnymi materiałami.

Nikiiii

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture