picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

szkoła lotnicza, gdzie ?

szkoła lotnicza, gdzie ?

Zastanawiam się nad tym, jakie kursy prowadzą w ośrodku szkolenia lotniczego. To znaczy dla jakiś pilotów? Amatorów czy tylko profesjonalistów?

Wariat

Posty: 1

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem niesłychanie zaspokojony. Mają instruktorów, którzy rzeczywiście potrafią nauczyć. Raduję się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

proszek

Posty: 7

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie latałem.

muzyczny55

Posty: 3

 
Z tego, co wiem, iż licencja turystyczna to mnóstwo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego mnóstwo, natomiast mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś rzeczywiście bardzo poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, wobec tego trzeba pokazać, iż się do tego nadajemy.

sonicsquad

Posty: 25

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, ale żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

labuh

Posty: 5

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, natomiast zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, wobec tego to nie jest dla mnie.

Wariat

Posty: 4

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem na własną rękę to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeżeli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, albowiem nie latałem.

Dagmara87

Posty: 28

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, lecz koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, lecz to kilkaset zł na godzinę. Szkoda.

labuh

Posty: 8

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, natomiast nie dałem rady. Myślałem, iż będzie to prostsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt uciążliwe. Teorii sporo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać doskonale. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Ciapek

Posty: 8

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

azBee

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture