picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ochrona życia rodziny, oferta

ochrona życia rodziny, oferta

Kto oferuje oferty z ubezpieczeniami szkolnymi dla dzieci? Interesuje mnie dobra oferta, bo może cała klasa by była ubezpieczona w jednym towarzystwie?

doprzodu67

Posty: 1

 
Wszystkich ubezpieczeń kupować nie trzeba, ale na pewno bezpieczny dom i rodzina to powinien być dla nas priorytetem. Dbamy dzieci jak i o siebie. Wszyscy możemy być przecież bardzo tanio ubezpieczeni i warto z tego skorzystać.

DaNceR

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o ochronę życia rodzin to na https://dlamojejrodziny.pl/ochrona-zycia-i-zdrowia-rodzina.html odszukamy ciekawe informacje. Bez problemów można będzie odnaleźć dokładnie takie ubezpieczenie, jakie jest dla nas najlepsze.

Gucio

Posty: 3

 
Korzystam z ubezpieczenia oszczędnościowego dla rodziny. Bardziej może płace niż korzystam. Mamy nadzieje, że jak przyjdzie czas to wiele będę mógł na tym zyskać? Taki jest cel tego płacenia. Wybrałem porządną firmę, dlatego myślę, że wszystko będzie bardzo dobrze.

xxx_009

Posty: 8

 
Dla mnie przyszłość dzieci jest bardzo ważna. Nigdy nie żałuje na ubezpieczenia dla nich i dla siebie. Niech wszyscy będą zabezpieczeni, bo przecież życie jest nieprzewidywalne. Trzeba być na wszystko zawsze gotowym.

dawid123

Posty: 8

 
Nie wyobrażam sobie, iż nie mam bezpiecznego domu i rodziny. Przecież dzisiaj żyjemy w czasach nieprzewidywalnych, dlatego ma to Naprawdę niezmiernie gigantyczne znaczenie. Nie można o tym zapominać. Im lepiej wszyscy jesteśmy zabezpieczeni tym wiecej można zyskać. Naturalnie trzeba płacić, bo nic nie ma przecież za darmo. Takie jest życie.

Worms

Posty: 15

 
Najlepiej jest szukać porównywać i dopiero wtedy zawierać umowy. Im wiecej się wie na temat bezpiecznego życia tym lepiej będzie dla nas wszystkich.

Różyczka

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture