picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

bielizna damska online, który sklep ?

bielizna damska online, który sklep ?

Która z Was kupuje bieliznę damską w sklepie online? Widziałam sklep www, który jest bardzo dobrze zaopatrzony, ale nie wiem czy kupować tam czy w sklepie stacjonarnym?

himmmu78

Posty: 1

 
Na pewno warto zamawiać bieliznę przez Internet. Sama tak robię od bardzo dawna. Można zaoszczędzić bardzo dużo czasu, a i natrafić na korzystne cenowo oferty.

23-Obert

Posty: 10

 
Niczym się nie ryzykuje, jeśli wybierzemy oferty przez Internet. Jeśli coś pójdzie nie tak to zawsze można zamienić albo odzyskać pieniądze. Pamiętać należy tylko o tym, iż nie można nosić takiej bielizny. Ma być nowa.

pawel253

Posty: 8

 
Korzystałam z oferty na bieliznę w sklepie internetowym i akurat źle dopasował rozmiar. Bez kłopotów mi wszystko wymienili na różne. Cena była o mnóstwo niższa niż u mnie. U nas akurat jest tylko jeden sklep z bielizną i niestety ceny ma rzeczywiście niezmiernie wysokie.

Black_Riot

Posty: 4

 
Sklep z bielizną damską online mam tutaj https://e-marilyn.pl/ona/bielizna-damska i Wam również polecam dotarcie do niego. Jest tam wszystko podzielone na kategorie, dlatego znalezienie czegoś dla siebie nie jest trudne.

danewe

Posty: 5

 
Wybór bielizny damskiej przez Internet jest niesłychanie znaczny. Na początku też nie wiedziałam czy to ma sens, natomiast teraz tylko w ten sposób robię zakupy. Jeżeli ma się szczęście to można natrafić na różne wyprzedaże i sporo zaoszczędzić.

doprzodu67

Posty: 14

 
Mnie Internet niesłychanie pomaga, bo w bezproblemowy sposób docieram do wszystkiego, czego poszukuję. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, a i ceny są jak dla mnie niesłychanie atrakcyjne.

pawel253

Posty: 5

 
W sklepie internetowym można zamówić bieliznę jednoczęściową jak i każdą inną. Dobrze przygotowany sklep jest w stanie spełnić wszystkie nasze wymagania.

bartek33

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture