picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dostawcy erp, polecicie ?

dostawcy erp, polecicie ?

Dzień dobry, poszukuję dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

Gucio

Posty: 1

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

damkaa4

Posty: 8

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, niemniej jednak to jest bardzo mała ilość.

Misieczek

Posty: 11

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Gruby_56

Posty: 8

 
Monitoring należności niesłychanie przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

namok

Posty: 8

 
Powiem wam, że wiem które jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Michaś

Posty: 6

 
Wszystko o zarządzaniu firmami znajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a także zdobyć wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

Oklimas

Posty: 6

 
Na różnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów różnych w internecie.

dew2014

Posty: 7

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

Czertuś_00

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture