picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Jak poradziliście sobie z problemem zaniku erekcji w dość młodym wieku? Mam wyrozumiałą partnerkę, ale wiadomo, że wszystko do czasu.

Bhapo

Posty: 1

 
Syldenafil uwalnia ci po prostu tlenek azotu, przez to członek mocno rośnie krótko mówiąc. Jak bierzesz tabletki z podobnym składzie, na jakieś inne schorzenia to warto sprawdzić. Czasami jakieś niedociśnienie występuje, ale to raczej mały problem w porównaniu do wydajności farmakologii.

czdeRRR

Posty: 3

 
Większość ulotek zaleca 50 mg syldenafilu, tego najpopularniejszego składnika Viagry, czy pochodnych, ale dla młodych to lepiej zacząć nawet od połowy tego i tak zadziała. Większość problemów z potencją leży w psychice.

Madzia

Posty: 9

 
Tylko raz na dobę bierz, bo się zamotasz w innym przypadku, głowa zacznie boleć. Jak to wchodziło to ludzie normalnie imprezy z farmakologią robili, które się kończyły częstymi ciążami.

deamonix1

Posty: 18

 
Przyjmujesz po prostu w zależności od potrzeb, przed stosunkiem najlepiej. Staraj się też ćwiczyć mięśnie Kegla, chociażby przy sikaniu, trenuj dotyk w prezerwatywie nawet z kobietą, która coś takiego rozumie, ale to się rzadko zdarza.

Lipa08

Posty: 3

 
Tanio jest w https://pewnylek.pl/, wszystko oryginalne i nie wiem, jakim cudem jeszcze normalne ceny trzymają. Masz od tych najtańszych po łączone z dwoma składnikami aktywnymi tabletki, więc na pewno coś dopasujesz z czasem. Na odkrycie właściwych tabletek u siebie poświęciłem zaledwie 200 złotych.

czarodziej

Posty: 4

 
Mężczyznom nikt teraz nie pomaga i jesteśmy skazani na szukanie we własnym zakresie, ale całe szczęście farmakologia działa doskonale, o czym samodzielnie się przekonałem kilka miesięcy temu. Warto sobie mały zapas zrobić.

mniszek56

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture